Nenokavē iespēju un dodies kopā ar klasesbiedriem!

Lieliska iespēja noskatīties režisora Bibo Berdžerona animācijas filmu „Mošķis Parīzē”(Monster in Paris), kas aizved mūs uz 1910. gadu Francijas galvaspilsētu Parīzi. Pilsētu pārņēmusi panika. Ūdens līmenis ceļas, appludinot ielas, un turklāt pa tām klīst mošķis! Pazīstamais komisārs Meinots ar saviem vīriem pūlas to nomedīt dienu un nakti, taču bez panākumiem. Iespējams, Monmartras kabarē “Retais putns” prožektoru gaismu spožums galu galā nav no sliktākajām vietām, kur mošķim paslēpties!

Filmas producents ir viens no franču kino lielākajiem fantastiem Liks Besons, kurš ar šo romantisko mīlas stāstu, kas vienlaicīgi ir arī trilleris,  atzīstas mīlestībā pagājušā gadsimta Parīzei un tās atmosfērai. Filma “Mošķis Parīzē”  2012. gadā ir saņēmusi franču Oskara-Cēzara balvas nomināciju  gada labākās animācijas filmas kategorijā. Filmas oriģinālās mūzikas komponists Mathieu Chedid kā aktieris arī ieskaņojis Mosķa lomu, bet viņa daiļās dziedošās partneres balss pieder Vanesai Paradī.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Pēc filmas apmeklētājiem būs iespēja doties nelielā ekskursijā pa kinoteātra „Splendid Palace” telpām, un ielūkoties filmu demonstrēšanas aizkulisēs. Tāpat visi interesenti varēs apskatīt  izstādi „Dzimuši Rīgā – slaveni pasaulē”, kur var uzzināt par talantīgākajiem rīdziniekiem, kas kļuvuši slaveni ne vien Latvijā, bet arī Eiropā un visā plašajā pasaulē.

Ieejas maksa: Skolēniem  2,00 LVL

Skolēnu grupām (vismaz 30 cilvēki) – 1,50 LVL

Lūdzu iepriekš pieteikties uz filmas seansiem pa tālruni: +371 67043678.

Posted on 15/10/2012, in Pasākumi. Bookmark the permalink. Komentēt.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: