IZSLUDINĀM KONKURSU UZ LATVIJAS LŪCIJAS KRONI!

Image

Šogad aprit 21 gads, kopš Latvijā tiek svinēta no mūsu kaimiņvalsts Zviedrijas pārņemtā tradīcija – Lūcijas diena, kas ir viena no visskaistākajām gadu mijas tradīcijām Eiropā.

1991. gadā Doma baznīcu izgaismoja divas Gaismas karalienes – no Latvijas un Zviedrijas. Balstoties uz šīs tradīcijas pirmsākumiem Latvijā, arī šogad tiek rīkots atklāts konkurss uz Latvijas Lūcijas kroni.

Lūcijas Fonds Latvija (LFL) sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā un viesnīcu Neiburgs izsludina konkursu uz Latvijas Lūcijas titulu. Aicinām jaunkundzes vecumā no 15 līdz 30 gadiem iesūtīt pieteikumus esejas formā (viena lappuse) līdz 8. decembrim ar pamatojumu, kādēļ uzskatāt, ka esat cienīgas tikt izraudzītas par Latvijas Lūciju un nest gaismu dzīves grūtdieņiem vistumšākajās Latvijas vietās. Pretendentēm ir vēlamas muzikālās dotības un spēja dziedāt.

Atlases otrā kārta notiks 11. decembrī viesnīcā Neiburgs Vecrīgā Lūcijas tradīciju gaisotnē, žūrijā piedaloties arī Latvijā slaveniem cilvēkiem. Desmit labākajām kandidātēm, kuras neiegūs Lūcijas titulu, būs iespēja kļūt par Lūcijas pavadonēm un piedalīties koncertos un labdarības izbraukumos kopā ar Lūciju dažādās Latvijas vietās.

Lūdzam pieteikumus sūtīt pa pastu, adrese: Zviedrijas vēstniecība Latvijā, A. Pumpura iela 8, LV-1010 Rīga, vai uz e-pasta adresi: info@lucijasfonds.org. Telefons izziņām: 26983932.

ImageImage

Posted on 28/11/2012, in Informācija skolēniem. Bookmark the permalink. Komentēt.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: